Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Cumhuriyetimiz 100 Yaşında
  29.10.2023

        Adalet Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol kapsamında; Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumumuz Hükümlüleri ve Ceza İnfaz Kurumumuz Hükümlüsü olup Sincan Adalet Çok Programlı Anadolu Lisesi  öğrencisi olan hükümlülerin katılımı ile Sincan Adalet Çok Programlı Anadolu Lisesinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ‘nın 100. Yıl dönümü kutlama programı yapıldı.

         Düzenlenen program; Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu İdare Memuru , Sincan Açık Ceza İnfaz Kurum Personelleri, Sincan Adalet Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü ve öğretmenleri, kurumumuz öğretmenleri, infaz koruma memurları ile Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu hükümlülerinin katılımı ile gerçekleşti.

        Sincan Adalet Mesleki Eğitim Merkezinde eğitimine devam eden Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu hükümlülerimiz büyük bir özveri ile hazırlanan programa, konuşmaları ve şiirleri ile eşlik ettiler. Adalet Çok Programlı Anadolu Lisesi tarih öğretmeni tarafından Cumhuriyet konulu konferans ile sona ermiştir.

        Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e, tüm Kurtuluş Savaşı Kahramanlarına, vatanı için canını feda eden tüm Şehitlerimize, yüreğinde vatan sevgisi taşıyan tüm atalarımıza kalpten minnet, gurur ve saygıyla.

          29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

  Adres

  Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampusü Yenikent Sincan / ANKARA

  Telefon

  Tel : 0312 589 50 01

  Faks : 0312 254 00 08

  E-Posta

  sincan.acikisaretadalet.gov.tr