Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

  100. YILA BİR KALA CUMHURİYET BAYRAMI
  29.10.2022

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 99. yıl dönümü tüm ceza infaz kurumlarında olduğu gibi Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumunda da coşku ile kutlanmıştır.

  Adalet Mesleki Eğitim Merkezinde eğitim ve öğretimine devam eden kurumumuz hükümlüleri tarafından “100. Yıla Bir Yıl Kala Cumhuriyet Bayramı”  konulu bir anma programı gerçekleştirilmiştir.

  Bu anlamlı ve özel güne Ankara Cumhuriyet Savcısı Sayın  Erdinç Hakan ÖZDABAKOĞLU, Sincan Ceza İnfaz Kurumu Kampüsünde bulunan Ceza İnfaz Kurumlarının Müdürleri, Adalet Mesleki Eğitim Merkezi Müdürleri ve Öğretmenleri,  Cezaevi Jandarma Tabur Komutanı, Vakıfbank Şube Müdürü, Kampüs Devlet Hastanesi Müdürü, Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu Öğretmenleri, Psikologları, Sosyal Çalışmacıları ve personeli katılmışlardır.

  Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlamış,  Adalet Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hasan TUNCA’nın açılış konuşması ile devam etmiştir.

  Kurumumuz hükümlüleri tarafından okunan şiirler, “Geçmişten Günümüze Türk Devletleri Kuruluşunun”   anlatımı beraberinde slayt gösterisi ile devam etmiş, artan heyecan ve coşku ile hep beraber söylenen onuncu yıl marşı ile sona ermiştir.

  Adres

  Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampusü Yenikent Sincan / ANKARA

  Telefon

  Tel : 0312 589 50 01

  Faks : 0312 254 00 08

  E-Posta

  sincan.acikisaretadalet.gov.tr